Spring naar inhoud

Buurtbus Dienstrooster

Maandelijks Dienstrooster per 1 januari 2022

Let op! Alleen het rooster voor de huidige maand ligt vast. Alle toekomstige maanden zijn onder voorbehoud en kunnen veranderen totdat zij officieel worden gepubliceerd. Desalniettemin is het handig om de toekomstige data te bekijken en tijdig door te geven wanneer je niet kan rijden op de datum die er nu staat.

Buurtbus Alkemade

Dienstrooster. Tevens verjaardagen chauffeurs en 56-dagen beurten.

November 2022

  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
44
dinsdag 1 november
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Zaad
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 2 november
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Jan van der Poel
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 3 november
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Jan Verdel
    Jarig: Jan Verdel
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 4 november
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 5 november
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 6 november
45
maandag 7 november
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 8 november
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Jan van der Poel
    Jarig: Jan van der Poel
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 9 november
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 10 november
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 11 november
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 12 november
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Theo Oostdam
zondag 13 november
46
maandag 14 november
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 15 november
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 16 november
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 17 november
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 18 november
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 19 november
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 20 november
47
maandag 21 november
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Harry van Rossum
    Jarig: Harry van Rossum
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
dinsdag 22 november
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Henny Looijestein
    Jarig: Henny Looijestein
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 23 november
  • Hele dag 56-Dagen Beurt
  • Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 24 november
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 25 november
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Jaap Kooreman
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 26 november
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Theo Oostdam
zondag 27 november
48
maandag 28 november
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Bob Gembey
    Jarig: Bob Gembey
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
dinsdag 29 november
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 30 november
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Estelle Stevens
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken

December 2022

  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
48
donderdag 1 december
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Jan de Koning
    Jarig: Jan de Koning
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 2 december
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 3 december
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Jan van der Poel
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 4 december
  • Hele dag Jarig: Ben de Prie
    Jarig: Ben de Prie
    Herhaalt zich jaarlijks
49
maandag 5 december
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 6 december
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 7 december
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 8 december
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 9 december
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 10 december
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 11 december
50
maandag 12 december
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 13 december
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 14 december
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Cees Dobbe
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 15 december
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 16 december
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 17 december
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 18 december
51
maandag 19 december
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 20 december
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Hans Witvoet
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 21 december
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 22 december
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 23 december
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 24 december
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 25 december
52
maandag 26 december
  • Hele dag 2e Kerstdag - geen busdienst
  • Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
dinsdag 27 december
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 28 december
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 29 december
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 30 december
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 31 december
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken

Januari 2023

  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
52
zondag 1 januari
01
maandag 2 januari
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 3 januari
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 4 januari
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 5 januari
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 6 januari
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 7 januari
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 8 januari
02
maandag 9 januari
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 10 januari
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 11 januari
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Gerard Straver
    Jarig: Gerard Straver
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 12 januari
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 13 januari
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 14 januari
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 15 januari
03
maandag 16 januari
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 17 januari
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 18 januari
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 19 januari
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 20 januari
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 21 januari
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 22 januari
04
maandag 23 januari
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 24 januari
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 25 januari
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 26 januari
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 27 januari
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 28 januari
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 29 januari
05
maandag 30 januari
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 31 januari
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken

Februari 2023

  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
05
woensdag 1 februari
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 2 februari
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 3 februari
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 4 februari
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 5 februari
06
maandag 6 februari
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 7 februari
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 8 februari
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 9 februari
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 10 februari
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 11 februari
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 12 februari
07
maandag 13 februari
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 14 februari
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 15 februari
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 16 februari
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 17 februari
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 18 februari
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 19 februari
  • Hele dag Jarig: Leo Rijkelijkhuizen
    Jarig: Leo Rijkelijkhuizen
    Herhaalt zich jaarlijks
08
maandag 20 februari
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 21 februari
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 22 februari
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Peter Bonnet
    Jarig: Peter Bonnet
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 23 februari
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 24 februari
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 25 februari
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 26 februari
09
maandag 27 februari
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 28 februari
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken

Maart 2023

  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
09
woensdag 1 maart
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 2 maart
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 3 maart
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 4 maart
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 5 maart
10
maandag 6 maart
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 7 maart
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 8 maart
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 9 maart
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Peter Zaad
    Jarig: Peter Zaad
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 10 maart
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 11 maart
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 12 maart
11
maandag 13 maart
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 14 maart
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 15 maart
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 16 maart
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 17 maart
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 18 maart
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 19 maart
12
maandag 20 maart
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 21 maart
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 22 maart
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 23 maart
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 24 maart
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 25 maart
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 26 maart
13
maandag 27 maart
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 28 maart
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 29 maart
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 30 maart
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 31 maart
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken

April 2023

  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
13
zaterdag 1 april
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 2 april
14
maandag 3 april
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 4 april
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 5 april
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 6 april
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Hans Pieterse
    Jarig: Hans Pieterse
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 7 april
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 8 april
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 9 april
15
maandag 10 april
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 11 april
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 12 april
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 13 april
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 14 april
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 15 april
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 16 april
16
maandag 17 april
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 18 april
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 19 april
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 20 april
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 21 april
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 22 april
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 23 april
  • Hele dag Jarig: Wim van Es
    Jarig: Wim van Es
    Herhaalt zich jaarlijks
17
maandag 24 april
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 25 april
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 26 april
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 27 april
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 28 april
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Wim de Jong
    Jarig: Wim de Jong
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 29 april
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 30 april

Mei 2023

  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
18
18
maandag 1 mei
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 2 mei
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 3 mei
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 4 mei
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 5 mei
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 6 mei
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 7 mei
19
maandag 8 mei
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Herman Verdel
    Jarig: Herman Verdel
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 9 mei
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Rob Enthoven
    Jarig: Rob Enthoven
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 10 mei
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 11 mei
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 12 mei
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 13 mei
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 14 mei
  • Hele dag Jarig: Hans Witvoet
    Jarig: Hans Witvoet
    Herhaalt zich jaarlijks
20
maandag 15 mei
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 16 mei
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 17 mei
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Hans Kloosterman
    Jarig: Hans Kloosterman
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 18 mei
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 19 mei
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 20 mei
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 21 mei
21
maandag 22 mei
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 23 mei
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 24 mei
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 25 mei
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 26 mei
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 27 mei
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 28 mei
22
maandag 29 mei
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Jaap Kooreman
    Jarig: Jaap Kooreman
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 30 mei
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 31 mei
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken

Juni 2023

  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
22
donderdag 1 juni
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 2 juni
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 3 juni
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 4 juni
23
maandag 5 juni
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 6 juni
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 7 juni
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Aad van Berkel
    Jarig: Aad van Berkel
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 8 juni
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 9 juni
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Gerard van Graas
    Jarig: Gerard van Graas
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 10 juni
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 11 juni
24
maandag 12 juni
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 13 juni
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 14 juni
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 15 juni
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 16 juni
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Hans van Graas
    Jarig: Hans van Graas
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 17 juni
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 18 juni
25
maandag 19 juni
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 20 juni
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 21 juni
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 22 juni
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 23 juni
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 24 juni
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 25 juni
26
maandag 26 juni
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 27 juni
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 28 juni
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 29 juni
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 30 juni
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken

Juli 2023

  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
26
zaterdag 1 juli
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 2 juli
27
maandag 3 juli
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 4 juli
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 5 juli
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 6 juli
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 7 juli
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 8 juli
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 9 juli
28
maandag 10 juli
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 11 juli
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 12 juli
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 13 juli
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 14 juli
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 15 juli
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 16 juli
29
maandag 17 juli
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Marco van Hameren
    Jarig: Marco van Hameren
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 18 juli
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 19 juli
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 20 juli
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Aad van der Poel
    Jarig: Aad van der Poel
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 21 juli
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 22 juli
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 23 juli
30
maandag 24 juli
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Bert van der Zwet
    Jarig: Bert van der Zwet
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 25 juli
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 26 juli
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 27 juli
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 28 juli
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 29 juli
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 30 juli
31
maandag 31 juli
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken

Augustus 2023

  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
31
dinsdag 1 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 2 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 3 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 4 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Theo Oostdam
    Jarig: Theo Oostdam
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 5 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: George Reurings
    Jarig: George Reurings
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 6 augustus
32
maandag 7 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 8 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 9 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 10 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 11 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 12 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 13 augustus
33
maandag 14 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 15 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Peter Koek
    Jarig: Peter Koek
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 16 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 17 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 18 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 19 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 20 augustus
34
maandag 21 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 22 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 23 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 24 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 25 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 26 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 27 augustus
35
maandag 28 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Peter Laan
    Jarig: Peter Laan
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 29 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 30 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 31 augustus
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken

September 2023

  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
35
vrijdag 1 september
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 2 september
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 3 september
36
maandag 4 september
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 5 september
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 6 september
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 7 september
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 8 september
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 9 september
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 10 september
37
maandag 11 september
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 12 september
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 13 september
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 14 september
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Estelle Stevens
    Jarig: Estelle Stevens
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 15 september
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 16 september
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 17 september
38
maandag 18 september
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 19 september
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 20 september
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Cees Dobbe
    Jarig: Cees Dobbe
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 21 september
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 22 september
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 23 september
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 24 september
39
maandag 25 september
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 26 september
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 27 september
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 28 september
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 29 september
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 30 september
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken

Oktober 2023

  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
39
zondag 1 oktober
40
maandag 2 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 3 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 4 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 5 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 6 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 7 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 8 oktober
41
maandag 9 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 10 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Jan Mooijekind
    Jarig: Jan Mooijekind
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 11 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 12 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 13 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 14 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 15 oktober
42
maandag 16 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 17 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 18 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 ONBEKEND
    ONBEKEND
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 19 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Ton Daleman
    Jarig: Ton Daleman
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 20 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 21 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Cees Dobbe
    Dienstleider: Cees Dobbe
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Theo Oostdam
    Theo Oostdam
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 22 oktober
43
maandag 23 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 24 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 25 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 26 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 27 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 28 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 29 oktober
44
maandag 30 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
    Hans Witvoet
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 31 oktober
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken

Buurtbus Alkemade

Dienstrooster. Tevens verjaardagen chauffeurs en 56-dagen beurten.

  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
47
dinsdag 1 november
woensdag 2 november
donderdag 3 november
vrijdag 4 november
zaterdag 5 november
zondag 6 november
45
maandag 7 november
dinsdag 8 november
woensdag 9 november
donderdag 10 november
vrijdag 11 november
zaterdag 12 november
zondag 13 november
46
maandag 14 november
dinsdag 15 november
woensdag 16 november
donderdag 17 november
vrijdag 18 november
zaterdag 19 november
zondag 20 november
47
maandag 21 november
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Harry van Rossum
    Jarig: Harry van Rossum
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Witvoet
dinsdag 22 november
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Henny Looijestein
    Jarig: Henny Looijestein
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 23 november
  • Hele dag 56-Dagen Beurt
  • Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 24 november
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 25 november
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Jaap Kooreman
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 26 november
  • Hele dag Dienstleider: Aad van Berkel
    Dienstleider: Aad van Berkel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Theo Oostdam
zondag 27 november
48
maandag 28 november
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Bob Gembey
    Jarig: Bob Gembey
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Cees Dobbe
    Cees Dobbe
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 George Reurings
    George Reurings
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
dinsdag 29 november
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Gerard van Graas
    Gerard van Graas
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wil Koek
    Wil Koek
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Hans Windhorst
    Hans Windhorst
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 30 november
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jaap Kooreman
    Jaap Kooreman
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Estelle Stevens
  • 14:30 – 17:35 Ben de Prie
    Ben de Prie
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 1 december
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • Jarig: Jan de Koning
    Jarig: Jan de Koning
    Herhaalt zich jaarlijks
  • 07:30 – 10:30 Gerard Straver
    Gerard Straver
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Laan
    Peter Laan
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Rob Enthoven
    Rob Enthoven
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 2 december
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Wim van Es
    Wim van Es
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Henny Looijestein
    Henny Looijestein
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Jan de Koning
    Jan de Koning
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 3 december
  • Hele dag Dienstleider: Gerard van Graas
    Dienstleider: Gerard van Graas
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Jan van der Poel
  • 13:30 – 17:30 Hans Pieterse
    Hans Pieterse
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 4 weken
zondag 4 december
  • Hele dag Jarig: Ben de Prie
    Jarig: Ben de Prie
    Herhaalt zich jaarlijks
49
maandag 5 december
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Jan Verdel
    Jan Verdel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Wim de Jong
    Wim de Jong
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Koek
    Peter Koek
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
dinsdag 6 december
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Aad van Berkel
    Aad van Berkel
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Bob Gembey
    Bob Gembey
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Herman Verdel
    Herman Verdel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
woensdag 7 december
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Estelle Stevens
    Estelle Stevens
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Bonnet
    Peter Bonnet
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Ton Daleman
    Ton Daleman
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
donderdag 8 december
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Leo Rijkelijkhuizen
    Leo Rijkelijkhuizen
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Peter Reehoorn
    Peter Reehoorn
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Peter Zaad
    Peter Zaad
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
vrijdag 9 december
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 07:30 – 10:30 Harry van Rossum
    Harry van Rossum
    07:30 – 10:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 10:30 – 14:30 Robert Hindriks
    Robert Hindriks
    10:30 – 14:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 14:30 – 17:35 Aad van der Poel
    Aad van der Poel
    14:30 – 17:35
    Herhaalt zich elke 2 weken
zaterdag 10 december
  • Hele dag Dienstleider: Jan van der Poel
    Dienstleider: Jan van der Poel
    Herhaalt zich elke 4 weken
  • 09:00 – 13:30 Marco van Hameren
    Marco van Hameren
    09:00 – 13:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
  • 13:30 – 17:30 Jan van der Poel
    Jan van der Poel
    13:30 – 17:30
    Herhaalt zich elke 2 weken
zondag 11 december
50
maandag 12 december
dinsdag 13 december
woensdag 14 december
donderdag 15 december
vrijdag 16 december
zaterdag 17 december
zondag 18 december
51
maandag 19 december
dinsdag 20 december
woensdag 21 december
donderdag 22 december
vrijdag 23 december
zaterdag 24 december
zondag 25 december
52
maandag 26 december
dinsdag 27 december
woensdag 28 december
donderdag 29 december
vrijdag 30 december
zaterdag 31 december
zondag 1 januari
01
maandag 2 januari
dinsdag 3 januari
woensdag 4 januari
donderdag 5 januari
vrijdag 6 januari
zaterdag 7 januari
zondag 8 januari
02
maandag 9 januari
dinsdag 10 januari
woensdag 11 januari
donderdag 12 januari
vrijdag 13 januari
zaterdag 14 januari
zondag 15 januari
03
maandag 16 januari
dinsdag 17 januari
woensdag 18 januari
donderdag 19 januari